zabawki antystresowe

Endomondo

No Comments

Smartfony oraz inne urządzenia mobilne stały się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości. Nic więc zatem dziwnego, że przeznaczone na nie aplikacje cieszą się tak dużą popularnością. W tym momencie warto wspomnieć o Endomondo.

Endomondo jest aplikacją umożliwiającą monitorowanie sportowych dokonań. Współpracuje z wieloma serwisami społecznościowymi, w tym także i z Facebookiem. Jeśli ktoś chce się pochwalić przykładowo tym, jak długą trasę pokonał rowerem czy ile kilometrów przebiegł, może udostępnić stosowną informację na wspomnianym portalu. Omawiana tu aplikacja ma do spełnienia ściel określone zadania. Zapisuje różne parametry treningu takie jak czas jego trwania, dystans, intensywność oraz trasę. Osobom uprawiającym rozmaite dyscypliny sportowe tego typu dane bardzo się przydają, gdyż pomagają pracować nad lepszymi rezultatami.

Endomondo jest aplikacją dostępną w dwóch wariantach – płatnej i podstawowej, czyli darmowej. Warto jednakże nadmienić, iż opcja bezpłatna ma tyle funkcji, że dla większości użytkowników okazuje się w zupełności wystarczająca. Zapisuje m.in. historia treningów i analizę międzyczasów, mapy okolic i mapy tras, udziela wskazówek głosowych, posiada również funkcję łączenia się z pulsometrem i czujnikiem rowerowym.

Właściciele kont na Facebooku chętnie korzystają z możliwości, jakie oferuje im Endomondo. Najprzyjemniej jest oczywiście chwalić się jakimiś spektakularnymi osiągnięciami, niemniej jednak aplikacja to dobra metoda na śledzenie własnych postępów.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *