kliknij tutaj aby obejrzeć szyld reklamowy warszawa w serwisie gmcreate.pl | leiharbeiter | druk wielkoformatowy www.prografsg.pl | płatne ankiety epanel.pl

ImageShack Uploader

No Comments

Facebook oferuje swoim użytkownikom rozmaite opcje takie jak chociażby możliwość dzielenia się ze znajomymi zdjęciami czy krótkimi filmikami. Tego typu posty zawsze mają sporo odsłon i wzbudzają niemałe zainteresowanie. Jak ułatwić sobie ich dodawanie?

Większość osób posiadających konto na Facebooku lubi nie tylko oglądać zdjęcia innych, ale też i dodawać własne. Z filmikami jest bardzo podobnie. W ten sposób można pokazać znajomym coś interesującego, co z pewnością sprzyja utrzymywaniu kontaktów. Dostępnych jest wiele narzędzi, dzięki którym udostępnianie omawianych plików jest szybsze i wygodniejsze. W tym miejscu wypada wspomnieć o aplikacji ImageShack Uploader. Jest ona dostępna za darmo – także w formie na Facebooka, co jest sporym udogodnieniem zwłaszcza dla tych osób, które wrzucają na swoją oś czasu dużo plików graficznych i wideo.

ImageShack Uploader charakteryzuje się łatwym w obsłudze, intuicyjnym interfejsem, w związku z czym poradzą z nim spokojnie również początkujący użytkownicy Facebooka, którzy z tego typu aplikacjami nie mieli wcześniej do czynienia. Aby przesłać plik, wystarczy jedynie wybrać go z listy – da się jednocześnie przesłać i kilka plików.

ImageShack Uploader jest aplikacją wyposażoną w wiele praktycznych funkcji. Można np. tworzyć w niej pokazy slajdów czy też pokusić się o stworzenie własnego fotobloga. Taka forma blogowania ma obecnie bardzo szerokie grono zwolenników, a chętnych do oglądania ciekawych zdjęć nie brakuje.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *