osram

Nametests

No Comments

Nametests to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji facebookowych. To idealna propozycja dla osób spędzających sporo czasu przy komputerze i jednocześnie lubiących niezobowiązującą rozrywkę polegającą na rozwiązywaniu różnego rodzaju testów.

Rozwiązać jakiś szybki test lubi od czasu do czasu chyba każdy – w przeciwieństwie do np. bardzo skomplikowanych testów psychologicznych te dostępne dzięki Nametests są naprawdę proste i służące nade wszystko zabawie. Jakie jest Twoje przeznaczenie, jakim jesteś ptakiem, kto jest Twoim najlepszym przyjacielem na Facebooku, z kim zostaniesz aresztowany, jakim typem kobiety jesteś, jakiego rodzaju jest Twoja osobowość itp. – właśnie tego typu zagadnień można się spodziewać. Testy te są dość nietypowe, albowiem nie trzeba odpowiadać w nich na żadne pytania. Wystarczy kliknąć „analizuj profil na Facebooku”, by po chwili ukazał się wynik.

Rzecz jasna wyniki owej analizy są wybierane losowo. W zależności od pytania trafia się na mniej lub bardziej śmieszne odpowiedzi. Oczywiście nie należy tego traktować na serio. To jeszcze jeden przysłowiowy pożeracz czasu.

Wyniki analizy użytkownik może udostępnić na swojej facebookowej osi czasu – ale nie musi tego robić. Nametests umożliwia mu również tworzenie własnych quizów, co jest świetną sposobnością do wykazania się pomysłowością i kreatywnością, ale też i poczuciem humoru. Zainteresowanie aplikacjami takimi jak Nametests dobitnie dowodzi tego, iż spora część użytkowników Facebooka wykorzystuje ten portal głównie do zabawy.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *