kosze na śmieci | praca podlaskie | długopisy z nadrukiem poznań

Top Eleven Football Manager

No Comments

Lista aplikacji na Facebooka jest bardzo długa i nieustannie się powiększa o nowe pozycje. Wśród nich coś dla siebie znajdą m.in. miłośnicy piłki nożnej, których na świecie nie brakuje. Nie bez powodu zatem Top Eleven Football Manager wzbudza wśród osób posiadających konta na wspomnianym portalu tak duże zainteresowanie.

Top Eleven Football Manager to gra praktycznie dla każdego, kto jest fanem bodajże najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie – czyli piłki nożnej. Nie obowiązują tutaj ograniczenia wiekowe, w związku czym w rolę piłkarskiego menadżera wcielać się mogą zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy. W grę grają głównie panowie i chłopcy, choć i przedstawicielek płci pięknej także nie brakuje – choć są one w mniejszości.

Na czym to wszystko polega? Otóż gracz buduje swoją własną drużynę. Jego zadaniem jest także zadbanie o to, by zawodnicy mogli rozwijać swoje umiejętności oraz by w kwestiach finansowych i organizacyjnych panował porządek. O tym, na ile skutecznym jest się menadżerem, można się przekonać dzięki rozgrywkom ligowym oraz pucharowym, w których przeciwnikami są drużyny należące do innych graczy.

Rozmaite opcje takie jak chociażby transfery piłkarzy czy przydatne gadżety są dostępne nie tylko za wirtualną gotówkę, ale też i za prawdziwe pieniądze, przy czym gracz nie jest zobligowany do ponoszenia realnych kosztów. W grze funkcjonuje system mikropłatności.

Top Eleven Football Manager to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu, a przy okazji na sprawdzenie swoich sił w wirtualnym biznesie piłkarskim.

Categories: Bez kategorii Tags: Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *